Mitsubishi Electric

“MITSUBISHI ELECTRIC”, įkurta 1921 metais, tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje elektronikos prietaisų gamybos srityje. Bėgant metams pradėta gaminti labai daug produktų, susijusių su elektronika (tiek namų ūkio, tiek industriniams poreikiams). Keli produktų pavyzdžiai: liftai, kondicionieriai, mobilieji telefonai, buitinė elektronika, kompiuteriai, elektriniai varikliai, generatoriai, palydovai, robotai ir elektros komponentai.

“MITSUBISHI ELECTRIC” kondicionierius gamina jau 50 metų. Parduodamų įrenginių skaičius siekia net iki 5 milijonų per metus. Šilumos siurbliai yra gaminami “Mitsubishi Electric” gamyklose ir yra pritaikyti šalims pagal jų klimatines sąlygas (mūsų atveju – šiauriniam klimatui). Platus pasirinkimas leidžia optimaliai išnaudoti įrenginius pagal Jūsų poreikius.

“MITSUBISHI ELECTRIC” stiprybė – produktų kūrimas vyksta savo laboratorijose. Pagrindiniai komponentai gaminami savo gamyklose ir taip garantuojama, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės. Atstovai bei montuotojai atidžiai atrenkami, apmokomi, kad nesuprastėtų ženklo “MITSUBISHI ELECTRIC QUALITY” kokybė, todėl pirkėjas – klientas gauna optimaliausią produktą su geriausia garantija ir ekonomija.

 

“MITSUBISHI ELECTRIC” produktai:

  • Šilumos siurbliai oras – oras;
  • Šilumos siurbliai oras – vanduo;
  • Kondicionieriai;

Platesnę informaciją rasite:
http://www.mitsubishielectric.com/
http://www.eko2siluma.lt

Mūsų siūlomi “MITSUBISHI ELECTRIC”produktai: