MISIJA

Mūsų misija yra suteikti klientams aukščiausios kokybės inžinerinius produktus, kurie atitinka aukščiausius pramonės standartus. Remdamiesi technologinėmis naujovėmis ir darniu verslo vystymu, siekiame užtikrinti ilgalaikę partnerystę su klientais ir kurti pridetinę vertę visuomenei.

VIZIJA

Tapti lyderiais inžinerinių produktų srityje, kuriant inovatyvius sprendimus, bei  klientams būti pirmuoju pasirinkimu inžinerinių sprendimų partneriu.

VERTYBĖS

Inovacija: Vertiname nuolatinius pokyčius ir skatiname kūrybiškumą, kuris leidžia mums įgyvendinti unikalius inžinerinius sprendimus.

Kokybė: Užtikriname, kad visi mūsų produktai atitinka  aukščiausius kokybės standartus.

Partnerystė: Kuriame ilgalaikę partnerystę su klientais, tiekėjais ir darbuotojais, grindžiamą pasitikėjimu, pagarba ir atvirumu.

Tvarumas: Atsakingai tvarkome resursus ir siekiame sumažinti įmonės poveikį aplinkai, kuriant darnų verslą.

KONTAKTAI

10 metų patirtis!

Jau virš 10 metų projektuojame ir įrenginėjame šildymą, vėdinimą bei vėsinimą individualiuose, bei komercinės paskirties statiniuose, pritaikant šiuolaikines tendencijas. 2011 m savo veiklą pradėjome nuo geoterminio šildymo montavimo. Geoterminio šildymo ideologija, mums nurodė tolimesnį kelią šildymo link, vėdinimo ir vėsinimo sistemų… Esame įrengę arba dalyvavę, daugiau nei 500 objektuose. Projektuotojų patirtis buvo neįkainojama, nes visada gaudavome iš montuotojų grįžtamąjį ryšį. Šiuo metu pagrinde atliekame ŠVOK projektus, kur lygiagrečiai dirba interjero dizaineriai. Dirbami tokiuose objektuose, galėjome įvertinti įvairiausius sprendimus… Suprantame, kad svarbus yra interjeras, ir maksimaliai norime jame integruoti inžinerines sistemas, kad kuo mažiau būtų paveiktas interjeras, o inžinerija tarnautų patikimai ir ilgaamžiškai.

Pagaliau pribrendome žengti sekantį žingsnį… Visą savo patirtį sutelkėme į geriausių sprendimų parinkimą. Esame atrinkę produktus, kuriuos teiksime ypatingiems ir ne tik namams bei komercinėms patalpoms… Siūlome sprendimus, kurie atitinka aukščiausius reikalavimus… Viskas susiję su komfortu ir efektyvumu Jūsų gyvenamose ar komercinėse patalpose… Kiekvienam objektui pritaikome tinkamiausią sprendimą. Projektuotojams padedame jį pritaikyti projektuose. Vystytojui padedame parinkti „aukso viduriuką” – kad nebūtų pernelyg didelė investicija, tačiau tuo pačiu nenukentėtų kokybė galutiniam klientui. Komercinių patalpų savininkams esamiems, ar būsimiems, patarsime kaip sutaupyti… Montuotojai norintys ir galintys dirbti su išskirtinai aukštos kokybės santechnika, turime ir tokią…